·   +421 911 476 608   ·   24h online detský eshop (17/1/2018)
Aktuálne je dostupných viac ako 3 100 položiek k okamžitému predaju.

dadaaa.sk

VYBERTE SI KATEGÓRIU
ODOBERAJTE NOVINKY

Sledujte náš eshop a vždy budete vedieť, čo sa udialo a čo sa chystá.

Nezabudnite si nás pridať na Facebook. Pridajte sa k nám!

Príhlásiť / Odhlásiť Vaše údaje nebudú nikdy poskytnuté tretej strane.

DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 49€.

Slovenská pošta

List do 2kg – 3,50€
Balík doručený na poštu – 4,50€
Balík doručený na adresu – 6,00€

Tovar je doručený do 2-3 pracov​ných dní od expedície zásielky, platí pre položky SKLADOM.

Platba - bankový prevod

Výzvu k úhrade objednávky obsahujúcu sumu, číslo účtu a variabilný symbol, pod ktorým máte úhradu vykonať, obdržíte
e-mailom.

sideblock

Prečo my?

Ručíme za to, že každý produkt je 100% originál z kategórie HandMade.

 

Spolupracujeme len s preverenými obchodnými partnermi.

 

Doručenie do 2-3 pracov​ných dní.
Platí pre produkty skladom.

 

V prípade nespokojnosti Vám vrátime peniaze do 14 dní, bez udania dôvodu.
Bližšie info vo Všeobecných OP.

 

Nájdete nás aj na Facebooku a radi poradíme.

sideblock

S aktívnymi hračkami z detského eshopu DADAAA.sk sa motorika dieťaťa rozvíja v priebehu celého dňa. Aktívna hračka rozvíja zmysly bábätka, pretože cibrí hrubú i jemnú motoriku detských prštekov a hmat, farebné prevedenie hračky rozvíja zrakové vnímanie a hrkálka, ktorá sa nachádza vo vnútri pôsobí na sluch. Mäkký a zároveň prírodný textilný materiál, zaručuje bezpečnosť pri hre už od narodenia dieťaťa. Vyberte si zvierací motív, bábiku či hrací pult, bábätko si ho kvôli peknému prevedeniu určite obľúbi. Okrem hračiek si v ponuke nášho eshopu DADAAA.sk môžete vybrať aj iné predmety na rozvoj pohybovej schopnosti, ktoré zabezpečia komfort bábätku pri jeho prvých pohyboch z bruška na chrbátik.

Porovnanie
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
21,15€
Látková hračka sova obsahuje rolničku, hryzátka a krúžok na zavesenie. Vhodné od narodenia. Rozmery: 23x18x6cm ..
12,30€
Látková hračka veľryba obsahuje rolničku, hryzátka a krúžok na zavesenie. Vhodné od narodenia. Rozmery: 18x14x3cm ..
16,75€
Látková hračka žirafka je vyrobená z farebných vzorovaných textílii. Obsahuje bezpečnostné zrkadielko, hrkálky, pískatko a dva plastové krúžky. Šuštia. Vhodné od narodenia. Rozmer: 32x19x20cm. ..
18,83€
Prvá bábika, ktorú môže mať vaše dievčatko už v kočíku! Textilná bábiku vo veselých kontrastných farbách ľahko pripevníte pomocou plastového krúžku ku kočíku, autosedačke či postieľke. Bábika pri pohy..
18,83€
Vaša dievčatko môže mať svoju prvú bábiku už v kočíku! Textilná bábiku vo veselých kontrastných farbách ľahko pripevníte pomocou plastového krúžku ku kočíku, autosedačke či postieľke. Bábika pri pohyb..
44,23€
Hračka, pomocou ktorej sa bude Vášmu dieťaťu vyvíjať motorika. Táto pestrofarebná hračka pomáha dieťaťu pri zdvíhaní hlavičky, posilňovanie krku, ramien a hrudníka. Obsahuje bezpečnostné zrkadielko,..
18,83€
Veselý spoločník lišiak pre vaše bábätko! Textilná hračku vo veselých kontrastných farbách ľahko pripevníte ku kočíku, autosedačke či postieľke. Lišiak pri pohybe cink, niektoré jeho časti po stlačení..
14,20€
Táto hračka maximalizuje vývoj dieťaťa prostredníctvom interakcie, stimulácia a hry. Je možné pripojiť k ľubovoľnej jedálenský stoličke.  Obsahuje hryzátko, hrkálku, prísavku pre ľahké upevneni..
30,15€
Vankúšik s množstvom rôznorodých aktivít vrátane hudby podnecuje bábätko k hre na brušku. Pre malého dojčaťa, ktorý trávi väčšinu dňa aj noci ležaním na chrbte, je dôležité, aby trávil niekoľkokrát de..
22,49€
Zvoniaci hračka na zavesenie je vyrobená z rôznych tkanín. Pomocou popruhu sa ľahko pripevní na kočík, autosedačku, či postieľku. Vhodné od narodenia. Rozmer: cca 20cm. Zloženie: povlak 100%..
18,46€
Mäkká hračka levík je vyrobená z rôzne farebných a vzorovaných tkanín. Obsahuje hryzátka, pískatko, rolničku, bezpečnosťou zrkadielko a pružný popruh s C krúžkom pre jednoduché zavesenie na kočík, au..
15,90€
Lopta Rock & Ball je hračka, ktorá podporuje motorický vývin dieťaťa a motivuje ho k dlhšiemu času strávenému na brušku. Fascinujúca hojdacia lopta podporuje vývin motorických zručností dieťatk..
18,83€
Originálne spoločník holub pre vaše bábätko! Textilná hračku vo veselých kontrastných farbách ľahko pripevníte ku kočíku, autosedačke či postieľke. Holub pri pohybe cink, niektoré jeho časti po stlače..
26,38€
Vankúšik v tvare líšky s rôznorodými aktivitami podporuje dieťa k hre na brušku. Pre malého dojčaťa, ktorý trávi väčšinu dňa aj noci ležaním na chrbte, je dôležité, aby trávil niekoľkokrát denne čas l..
13,08€
Mäkká hračka motýlik obsahuje rolničku, bezpečnosťou zrkadielko a C krúžok (slúži aj ako hryzátko). Pomocou C krúžku lez ľahko pripevniť na kočík, autosedačku či postieľku. Vhodné od narodenia. ..
27,95€
Výnimočná hračka, ktorá zabaví a zamestná dieťatko počas prebaľovania. Hračka je vyrobená z rôznych druhov mäkkej tkaniny, vďaka čomu sa prebaľovanie zmení na chvíľu plnú zábavy a objavovania. Na r..
22,69€
Látková hračka tigrík obsahuje rolničku, hryzátka a krúžok na zavesenie. Vhodné od narodenia. Rozmery: 26x18x5cm ..
25,00€
Tento univerzálny hrací pult je kompatibilný s väčšinou jedálenských stoličiek. Pomáha s vývojom dieťaťa. Vhodné od narodenia. Nie je kompatibilný so stoličkami Snug a Loop. Je vyrobený z rôznych text..
36,54€
Mäkká textilná hračka slon obsahuje hrkálku vtáčika, ktorý po zatiahnutí vibruje. Ďalej obsahuje hryzátko, rolničku, pískatko, hrkálka a bezpečnostné zrkadlo. Šuští a má tvarujúci nos. Vhodné od naro..
Novinka
14,70€
Senzorická lopta stimuluje zmysly dieťaťa! Tvarovaný povrch lopty napomáha rozvíjať hmat dieťaťa. Vnútri lopty môžeme pozorovať žirafku Sophiu a jej kamarátov, hviezdičky a malé krúžky. Ideálne pr..
DADAAA.sk © 2008-2017 | All rights reserved