·   +421 911 476 608   ·   24h online detský eshop (20/1/2018)

ABC - 123

Aktuálne je dostupných viac ako 3 100 položiek k okamžitému predaju.

dadaaa.sk

VYBERTE SI KATEGÓRIU
ODOBERAJTE NOVINKY

Sledujte náš eshop a vždy budete vedieť, čo sa udialo a čo sa chystá.

Nezabudnite si nás pridať na Facebook. Pridajte sa k nám!

Príhlásiť / Odhlásiť Vaše údaje nebudú nikdy poskytnuté tretej strane.

DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 49€.

Slovenská pošta

List do 2kg – 3,50€
Balík doručený na poštu – 4,50€
Balík doručený na adresu – 6,00€

Tovar je doručený do 2-3 pracov​ných dní od expedície zásielky, platí pre položky SKLADOM.

Platba - bankový prevod

Výzvu k úhrade objednávky obsahujúcu sumu, číslo účtu a variabilný symbol, pod ktorým máte úhradu vykonať, obdržíte
e-mailom.

sideblock

Prečo my?

Ručíme za to, že každý produkt je 100% originál z kategórie HandMade.

 

Spolupracujeme len s preverenými obchodnými partnermi.

 

Doručenie do 2-3 pracov​ných dní.
Platí pre produkty skladom.

 

V prípade nespokojnosti Vám vrátime peniaze do 14 dní, bez udania dôvodu.
Bližšie info vo Všeobecných OP.

 

Nájdete nás aj na Facebooku a radi poradíme.

sideblock
Porovnanie
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
18,90€
Obľúbená edukatívna stavebnica, kde každá kocka má dve strany s vyobrazeným číslom, písmenom alebo tvarom, pozostáva z 28 rôznofarebných drevených kociek. Dieťa sa hrou s nimi učí celkom prirodzenou ..
2,75€
Drevená knižka pre najmenších, je výborným pomocníkom pri nadväzovaní a prehlbovaní kontaktov s rodičmi či druhými deťmi. Ľahko umývateľná. Cena je uvedená za 1ks. ..
29,02€
Hodiny s vyberateľnými číslicami v krásnom drevenom prevedení sú ideálne pre prvé zoznamovanie dieťaťa s číslami, farbami, tvarmi a určovaním času. Číslice drží na hodinách s pomocou magnetu. Vďaka st..
-16.7%
11,88€ 9,90€
Dva farebné sety malej abecedy s dodatočnými písmenami ( a, e, i, o, u, s, t) vďaka ktorým máte možnosť tvoriť slová. Písmená sú magnetické, môžete ich použiť na magnetické povrchy alebo chladničku a..
11,88€
Štyri farebné sety s číslami a tri sety s matematickými znakmi, vďaka ktorému vaše deti hravo zvládnu základy počítania. Čísla sú magnetické, takže ich môžete použiť aj ako magnetky na chladničku, či..
-15.4%
12,95€ 10,95€
Porozprávajte svojmu dieťatku o čase a naučte ho rozoznávať čísla a hodiny. Tieto špeciálne puzzle Vám budú tým pravým pomocníkom a stanú sa užitočnou a obľúbenou hračkou pre Vaše dieťatko. Veľké rozm..
-22.1%
21,76€ 16,95€
Tabuľa je magnetická z oboch strán, jedna strana je čierna, druhá biela. Na čiernu stranu tabule môžete kresliť kriedami, alebo použiť magnetické doplnky (súčasťou tabule je 10 magnetických čísel a 5 ..
16,06€
Naučiť sa počítať je iste jednou z najdôležitejších aktivít detí pred vstupom do základnej školy. Oveľa skôr však môžete pripraviť svoje dieťatko na cestu do sveta čísel hrou s týmto veselým farebným ..
17,95€
Jednou z najužitočnejších činností vášho dieťatka pred vstupom do základnej školy je oboznámiť sa so svetom jednotlivých písmeniek abecedy. Je veľa pútavých hračiek, ale len táto skvelá skladačka v tv..
12,35€
Kolekcia 12 obojstranných drevených korálok s farebných vyobrazením 12 čísel na jednej a 12 záhradných motívov na druhej strane. Ich navliekaním na dve šnúrky, ktoré sú súčasťou balenia, si dieťatko ..
25,18€
Skladačka mestečko – stohovateľná multi aktívna hračka s 15 farebnými drevenými dielikmi, pre rozvoj pohybových aktivít a motorických zručností vášho dieťatka. dieliky s obrázkami a číslami môže..
4,95€
Určite ste už svoje dieťatko učili šnurovať topánočky, ale skúšali ste to aj s písmenkami? Táto milá, nápaditá detská hra zábavnou formou učí dieťatko poznávať jednotlivé písmenká abecedy od A po Z a ..
4,95€
Objavili sme skvelý spôsob, ako priblížiť dieťatku svet čísel a pomôcť mu ho správne pochopiť. Drevená doštička s obrázkom veselého slimáčika a s dierkami na prevliekanie šnúrky vedie dieťatko od čísl..
21,76€
Túži si vaše dieťatko vyskúšať svoju manuálnu zručnosť a potrebuje na to svoje vlastné náradie? Krásna a zábavná zatĺkačka so slimákom je preň ako stvorená. Usilovný drobček sa pomocou kladivka a troc..
DADAAA.sk © 2008-2017 | All rights reserved