·   +421 911 476 608   ·   24h online detský eshop (17/1/2018)
Aktuálne je dostupných viac ako 3 100 položiek k okamžitému predaju.

dadaaa.sk

VYBERTE SI KATEGÓRIU
ODOBERAJTE NOVINKY

Sledujte náš eshop a vždy budete vedieť, čo sa udialo a čo sa chystá.

Nezabudnite si nás pridať na Facebook. Pridajte sa k nám!

Príhlásiť / Odhlásiť Vaše údaje nebudú nikdy poskytnuté tretej strane.

DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 49€.

Slovenská pošta

List do 2kg – 3,50€
Balík doručený na poštu – 4,50€
Balík doručený na adresu – 6,00€

Tovar je doručený do 2-3 pracov​ných dní od expedície zásielky, platí pre položky SKLADOM.

Platba - bankový prevod

Výzvu k úhrade objednávky obsahujúcu sumu, číslo účtu a variabilný symbol, pod ktorým máte úhradu vykonať, obdržíte
e-mailom.

sideblock

Prečo my?

Ručíme za to, že každý produkt je 100% originál z kategórie HandMade.

 

Spolupracujeme len s preverenými obchodnými partnermi.

 

Doručenie do 2-3 pracov​ných dní.
Platí pre produkty skladom.

 

V prípade nespokojnosti Vám vrátime peniaze do 14 dní, bez udania dôvodu.
Bližšie info vo Všeobecných OP.

 

Nájdete nás aj na Facebooku a radi poradíme.

sideblock
Porovnanie
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
249,00€
Monitor dychu AC1100 poskytuje najvyšší komfort pozorovania dychu, pohybu a zvuku s kamerou. Spája výkon kvalitného babyfonu s funkciou interkomu s citlivou kontrolou pohybov, farebný obraz v jednom ..
86,00€
Tento digitálny monitor sleduje dýchanie Vášho dieťatka. Takisto upozorní ak dieťatko prestane dýchať z dôvodu upchatia dýchacích ciest pri chorobe alebo z inej príčiny. Kanadská značka “ANGELCARE”..
72,00€
Angelcare AC 300 E  1 senzorická doska. Tento digitálny monitor sleduje dýchanie Vášho dieťatka. Takisto upozorní ak dieťatko prestane dýchať z dôvodu upchatia dýchacích ciest pri chorobe alebo z..
155,00€
Angelcare AC 403 poskytuje najvyššiu úroveň stráženia dychu, pohybov a zvuku. Vo svojom koncepte spojuje výkon kvalitného babyfónu s citlivou kontrolou pohybov v jednom mimoriadnom prístroji. Angelcar..
90,00€
Monitor dychu Babysense 1 bol vyvinutý ako jednoplatňová alternatíva k doposiaľ najpoužívanejšiemu monitoru dychu Babysense II. Monitor dychu Babysense, ako jediný výrobok na svete, spĺňa tie najnáro..
108,00€
Monitor dychu Babysense II je veľmi citlivé, bezdotykové zariadenie, ktoré monitoruje dýchanie a pohyby dieťaťa počas spánku cez matrac v postieľke. Monitor dychu Babysense II je monitor na kontrol..
111,00€
Monitor dychu Babysense V Svetlo predstavuje signál, že všetko je v poriadku poskytujúc tak rodičovi alebo opatrovateľovi istotu, že dieťa je v poriadku. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu dýchanie dieťať..
85,90€
Monitor dychu Baby Control Digital nepretržite kontroluje dýchanie Vášho bábätka v detskej postieľke alebo všade tam, kde ho používate. Senzorová podložka umiestnená priamo na rošte postieľky pod mat..
109,90€
Monitor BC210 je vybavený dvoma platňami pre efektívnejšie rozloženie snímacej plochy v postieľke v dobe, keď sa už dieťatko vie samo v postieľke presúvať. Použitím dvoch platní je snímaná celá ploch..
149,99€
Monitor pre dvojičky s dvoma snímacími platňami, ktoré sú pri zaistení vhodných podmienok schopné snímať a rozlišovať dýchacie pohyby dvoch detí. To znamená nielen bezpečie pre obe Vaše deti, ale aj ..
189,99€
Monitor pre dvojičky so štyrmi snímacími platňami, ktoré sú pri zaistení vhodných podmienok schopné snímať a rozlišovať dýchacie pohyby dvoch detí. To znamená nielen bezpečie pre obe Vaše deti, ale a..
89,92€
• reaguje na každý pohyb dieťatka • zvukový aj svetelný alarm • jednoducho sa pripevňuje na plienku Praktické kdekoľvek ste... Zaznamenáva aj ten najmenší pohyb bruška vášho dieťatka. V prípade..
119,98€
Snuza Hero je prenosný, bezdrôtový monitor dychu, ktorý sa ľahko pripevní na plienku bábätka. Hero rozozná aj ten najmenší pohyb bruška a upozorní Vás ak je pohyb príliš slabý alebo klesne pod 8 pohy..
95,00€
• 24 hodinový strážca života • do 15 kg hmotnosti dieťaťa Mamička a otecko, môžete pokojne spať, pretože Vaše dieťatko stráži pestúnka Nanny. • Nanny je kvalitný a spoľahlivý výrobok, ktorý Vá..
38,00€
K jednej vyhodnocovacej jednotke je možné pripojiť 2 snímacie podložky - pri väčších postieľkach a pod. - náhradná podložka k monitorovaniu dychu - v prípade použitia NANNY vo viacerých postielkach ..
179,00€
Zostava Babysense 5 + Monitor zvukov Hisense SC-210 Babysense V Blikajúce zelené svetlo predstavuje signál, že všetko je v poriadku poskytujúc tak rodičovi alebo opatrovateľovi istotu, že dieťa ..
DADAAA.sk © 2008-2017 | All rights reserved