·   +421 911 476 608   ·   24h online detský eshop (26/9/2023)

Obchodné podmienky

DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 49€

Slovenská pošta
List do 2kg – 2,95€
Balík doručený na poštu – 2,50€
Balík doručený na adresu – 3,70€
Dobierka / Prevod – +1,20€ / 0€

Tovar je doručený do 2-3 pracov​ných dní od expedície zásielky, platí pre položky SKLADOM.

Platba - bankový prevod
Výzvu k úhrade objednávky obsahujúcu sumu, číslo účtu a variabilný symbol, pod ktorým máte úhradu vykonať, obdržíte
e-mailom.

sideblock

Prečo my?

Ručíme za to, že každý produkt je 100% originál z kategórie HandMade.

 

Spolupracujeme len s preverenými obchodnými partnermi.

 

Doručenie do 2-3 pracov​ných dní.
Platí pre produkty skladom.

 

V prípade nespokojnosti Vám vrátime peniaze do 14 dní, bez udania dôvodu.
Bližšie info vo Všeobecných OP.

 

Nájdete nás aj na Facebooku a radi poradíme.

sideblock

Tieto obchodné podmienky platia pri nákupe v internetovom obchode DADAAA.sk, ktorého prevádzkovateľom je Andrea Bánóová - DADAAA, Ľubovnianska 3190/10, 851 07 Bratislava, IČO: 44517882, zapísaná u Okresného úradu Bratislava číslo živnostenského registra: 110-182728.

Prevádzkovateľ nie je platcom DPH.
 

Objednanie tovaru

Tovar si môžete objednať výlučne prostredníctvom e-shopu na DADAAA.sk.


Dodacie podmienky


Spôsob doručenia

Objednaný tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty na územie SR a ČR. Tovar zasielame na dobierku alebo po zaplatení vopred na náš účet. Potvrdením objednávky je zákazník informovaný o prijatí a priebehu spracovania objednávky prostredníctvom SMS alebo e-mailu.


Doba doručenia

Objednaný tovar, ktorý je skladom odosielame najneskôr na druhý pracovný deň od objednania v závislosti od času objednania. V prípade, že objednaný tovar nie je skladom a nie je určená doba dodania na eshope, budeme Vás o termíne dodania informovať mailom najneskôr do 24 hod. od objednania (v pracovných dňoch).

Tovar z kategórie Handmade, ktorý je na objednávku, má dobu vyhotovenia a dodania podľa náročnosti a veľkosti výrobku. Väčšinou sú tieto objednávky realizované do 1-3 týždňov od objednania a dohodnutia podrobností a detailov objednávky. V prípade, že sa termín ukončenia predĺži, bude zákazník bezodkladne informovaný mailom alebo telefonicky.


Náklady na doručenie

 • List do 2kg – 3,65€ (objednávka odoslaná ako listová zásielka 1.triedy),
 • Balík doručený na poštu – 2,50€ (objednávka odoslaná balíkom 2.triedy s doručením na dodaciu poštu zákazníka),
 • Balík doručený na adresu – 3,70€ (objednávka odoslaná balíkom 2.triedy s doručením na adresu zákazníka).

 

Ceny za doručenie sú účtované pri objednávkach do celkovej sumy 49€.


Platobné podmienky


Cena tovaru

Konečná cena tovaru je uvedená na DADAAA.sk v čase dokončenia objednávky.


Spôsob platby

Platba môže byť realizovaná formou prevodného príkazu IBAN: SK6483605207004201203558, variabilný symbol použite číslo objednávky.

Na dobierku - platba je vykonaná v hotovosti pri preberaní zásielky na pošte alebo u kuriéra.

 

Náklady na doručenie

 • Dobierka – 1,20€


Odstúpenie od zmluvy

V súlade s ustanovením zákonom č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len "Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru") má kupujúci právo v lehote 14 dní od prevzatia tovaru odstúpiť od kúpnej zmluvy. 

Podmienkou vrátenia tovaru je, aby bol tovar nepoužitý, nepoškodený, v pôvodnom obale a kompletný.

V prípade vrátenia tovaru do 14 pracovných dní je zákazník povinný nás informovať mailom na adrese info@dadaaa.sk alebo telefonicky na čísle +421 911 476 608. Tovar je potrebné v stanovenej lehote vrátiť na adresu: Andrea Bánóová – DADAAA, Ľubovnianska 3190/10, 851 07 Bratislava. V prípade dodržania uvedených podmienok Vám budú vrátené peniaze za tovar (náklady spojené s vrátením tovaru hradí v plnej výške kupujúci) do 15 kalendárnych dní odo dňa odstúpenia od zmluvy. Tovar zaslaný na dobierku nebude prijatý!


Storno objednávky

Storno objednávky zo strany kupujúceho – kupujúci môže stornovať objednávku e-mailom na adresu info@dadaaa.sk alebo telefonicky na tel. čísle +421 911 476 608 najneskôr do 1 hodiny od ukončenia objednávky. V prípade stornovania objednávky po uplynutí 1 hodiny je kupujúci povinný uhradiť DADAAA.sk všetky náklady spojené s objednaním tovaru (spravidla cenu poštovného, v plnej preukázateľnej výške). Záloha uhradená kupujúcim za účelom rezervácie a objednania tovaru je po stornovaní objednávky samostatne nevratná.

DADAAA.sk si vyhradzuje právo zrušiť objednávku, alebo jej časť v prípade, že nie je možné z technických príčin dodať tovar v požadovanej lehote, tovar sa už nevyrába alebo nedodáva, alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena zo strany dodávateľa tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, DADAAA.sk bude bezodkladne kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že kupujúci zaplatil zálohu alebo kúpnu cenu vopred, bude mu táto suma prevedená späť na účet do 3 pracovných dní.
 

Vernostný program

Vďaka vernostnému programu dostávajú naši zákazníci vždy viac - za každé zaplatené euro Vám pridelíme vernostné body. Hodnota jedného bodu = jeden cent (0,01 €). Zákazníci môžu, vernostný program začať využívať ihneď po registrácii a taktiež ich využiť ako zľavu pri svojom nákupe.

Ako môžem použiť pridelené vernostné body?
 
Body si môžete šetriť a v budúcnosti uplatniť pri jednom nákupe alebo si ich ľubovoľne rozdeliť a využívať postupne. Počet nazbieraných bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať po prihlásení v sekcii Môj účet -> Vaše vernostné body. Vernostné body nie sú prenosné. 

Ako to funguje?

Príklad:

 •  nová registrácia na DADAAA.sk +100 bodov
 •  registrácia newslettera +50 bodov
 •  nákup v hodnote nad 200€ +200 bodov
 •  5 a viac položiek v nákupnom košíku +100 bodov
 •  potvrdenie objednávky v hodnote za 220€ (1,00€ = 1 bod) = +220 bodov
 •  Spolu 670 bodov = 6,70€ zľava na ďalší nákup.

Zánik nároku?

 • Vzniká po zrušení registrácie na DADAAA.sk,
 • STORNO a ZRUŠENIE objednávky ktorou boli vernostné body pridelené.


Reklamácie

Zásielku, ktorá javí známky poškodenia, napr. roztrhnutý obal alebo deformácie, v žiadnom prípade nepreberajte. Na tovar zakúpený prostredníctvom nášho internetového obchodu sa vzťahuje záruka 24 mesiacov, ktorá začína plynúť dňom prevzatia zásielky. Ak si prajete tovar reklamovať, kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 476 608 alebo mailom: info@dadaaa.sk. Reklamácie vybavujeme zákonom stanovenej lehote.

 

1. Informácie o spracovaní osobných údajov

1.1 Andrea Bánóová - DADAAA, Ľubovnianska 3190/10, 851 07 Bratislava, IČO: 44517882, zapísaná u Okresného úradu Bratislava číslo živnostenského registra: 110-182728 (ďalej tiež len „Andrea Bánóová - DADAAA“) spracúva v rámci svojej činnosti v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „Nariadenie“) v spojení s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, nasledujúce osobné údaje Odosielateľov:

 • V prípade fyzických osôb: meno a priezvisko; adresu bydliska; číslo bankového účtu; emailovú adresu; telefónne číslo.
 • V prípade spoločnosti: meno a priezvisko kontaktných osôb; telefónne číslo kontaktných osôb; e-mailovú adresu kontaktných osôb; názov spoločnosti; webovú adresu obchodu; emailovú adresu spoločnosti; fakturačnú adresu; IČ, DIČ; číslo bankového účtu.
1.2 Vyššie uvedené osobné údaje je treba spracovať za účelom identifikácie zmluvných strán a plnenia zo zmluvy podľa príslušných ustanovení zákona č. 40/1964 Zb., občiansky zákonník v znení neskorších predpisov, zákona č. 513/1991 Zb., obchodný zákonník v znení neskorších predpisom a ďalej za účelom evidencie zmluvy a budúceho prípadného uplatnenia a ochrany práv a povinností zmluvných strán.
 
Takéto spracovanie umožňuje:
 • článok 6 odst. 1 písm. b) Nariadenie – spracovanie potrebné pre plnenie zmluvy, a
 • článok 6 odst. 1 písm. f) Nariadenie – spracovanie potrebné pre účely oprávnených záujmov správcu alebo tretej strany.

1.3 Osobné údaje budú spracovávané Andrea Bánóová - DADAAA za vyššie uvedeným účelom po dobu trvania zmluvného vzťahu a ďalej po dobu 10 rokov od ukončenia zmluvného vzťahu, pokiaľ nepožaduje iný právny predpis uchovanie zmluvnej dokumentácie po dlhšiu dobu.

1.4 Na emailovú adresu uvedených kontaktných osôb budú v prípade záujmu Odosielateľa Andrea Bánóová - DADAAA zasielané obchodné zoznámenia, pretože tento postup umožňuje § 7 odst. 3 zákona č. 351/2011 Z.z. , o elektronických komunikáciách. Tieto oznámenia sa môžu týkať iba podobného tovaru či služieb a je možné kedykoľvek jednoduchým spôsobom – zaslaním dopisu na kontaktnú adresu Andrea Bánóová - DADAAA, emailu na adresu info@dadaaa.sk alebo preklikom na odkaz v obchodnom oznámení – odhlásiť. Emailová adresa bude za týmto účelom uschovaná po dobu 3 rokov od uzatvorenia poslednej zmluvy medzi zmluvnými stranami.

1.5 Spracovanie daných osobných údajov realizuje hlavne Andrea Bánóová - DADAAA, osobné údaje však pre ňu môžu spracovávať aj týto spracovatelia alebo tretie strany: 

 • Poskytovateľ účtovného softwaru Pohoda;
 • Prípadne ďalší poskytovatelia spracovateľských softwarov, služieb a aplikácií, ktoré však v súčasnej dobe Andrea Bánóová - DADAAA pre spracovanie osobných údajov Odosielateľov nevyužíva.

1.6 Odosielatelia majú podľa Nariadenia na základe dohody právo:

 • požadovať informáciu, aké osobné údaje Odosielateľov spracováva,
 • vyžiadať si prístup k týmto údajom a tieto nechať aktualizovať alebo opraviť, poprípade požadovať obmedzenie spracovania,
 • požadovať vymazanie týchto osobných údajov, toto vymazanie bude prevedené, pokiaľ nebude v rozpore so zákonom alebo oprávnenými záujmami,
 • na účinnú súdnu ochranu, pokiaľ má Odosielateľ za to, že jeho práva podľa Nariadenia bola porušená v dôsledku spracovania údajov v rozpore s týmto Nariadením,
 • na prenosnosť údajov,
 • požadovať kópiu spracovávaných osobných údajov,
 • podať sťažnosť na Úrade pre ochranu osobných údajov,
 • vzniesť námietku proti spracovaní na základe oprávneného záujmu. 

 

Orgán dozoru

Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)
Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj
Prievozská 32, P.O. Box 5,820 07 Bratislava 27
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
tel. č.: 02/ 58272 172-3
fax č.: 02/ 58272 170

 

Všeobecné obchodné podmienky platné od 3. 1. 2022

Design and Development by ARCHEN.sk © 2008-2018 | All rights reserved